لاندری، خانه داری، مینی بار، اینترنت وایرلس


لاندری:

جهت رفاه حال میهمانان گرامی بخش لاندری هتل آماده ارائه خدمات میباشد.
لباسهای خود را میتوانید تا ساعت 11 صبح به لاندری تحویل فرمائید در صورتیکه بعد از ساعت مذکور لباس را تحویل نمائید روز بعد از آن آماده تحویل خواهد بود.
در صورتیکه بعد از ساعت 11 صبح نسبت به تحویل البسه خود اقدام و تمایل داشته باشید که همان روز تحویل بگیرید 50 % به هزینه لباسشویی اضافه خواهد شد.

خانه داری:

بخش خانه داری هتل جهت ارائه خدمات مورد نیاز میهمانان بصورت 24 ساعته آماده سرویس دهی می باشد.
بر اساس روال معمول همه روزه همکاران بخش خانه داری اقدام به نظافت اقاق میهمان گرامی می نمایند.
چنانچه مایل به نظافت اتاق نیستید لطفا" کارت مزاحم نشوید را بر روی دستگیره در اتاق خود نصب نمائید.
چنانچه مایل به نظافت اتاق به صورت فوق العاده می باشید لطفا" کارت نظافت شود را روی دستگیره اتاق خود نصب نمائید.
در صورتیکه مایل هستید در صورت حضور در اتاق کسی مزاحم نشود ، لطفا" کارت مزاحم نشوید را بر روی دستگیره در بیرونی اتاق خود نصب نمائید مزید سپاس است که در پایان استفاده آن را بردارید ، همچنین اگر مایلید تلفنهای وارده شما وصل نگردد ، لطفا" پذیرش را در جریان امور قرار دهید.
لازم به یادآوری است به منظور مراقبت بیشتر از میهمانان محترم و بر اساس اصول ایمنی ، چنانچه کارت مزاحم نشوید به مدت 48 ساعت روی در اتاق باقی بماند هتل ناگزیر از ورود بدون هماهنگی به اتاق شما خواهد بود.

مینی بار:

جهت رفاه میهمانان گرامی مینی بار (نوشیدنی و تنقلات درون یخچال و سبد) در اتاق قرار داده شده.
خواهشمند است در بدو ورود نسبت به کنترل مینی بار اقدام فرموده و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت با لیست موضوع را به پذیرش اطلاع دهید.

اینترنت وایرلس (WIFI):

سیستم اینترنت بیسیم با تکنولوژی wifi در هتل راه اندازی شده است که همه میهمانان می توانند بدون مراجعه به کافی نت در هرقسمتی از هتل با استفاده از دستگاههای مجهز به wifi مثل انواع لپ تاپ و گوشی موبایل به اینترنت متصل و از امکانات استفاده نمایند.