رزرو الکترونیکی (رزرواسیون)


بازدید کتتده محترم : ضمن ابراز خرسندی از حسن سلیقه شما در انتخاب هتل الیان روشهای مختلف رزرو بشرح زیر بحضورتان اعلام میگردد . پیشاپیش اقامتی خوش همراه با خاطره ای ماندگار برایتان آرزومندیم .
- رزرو حضوری : میهمانان محترم می توانند در هرساعت از شبانه روز ضمن مراجعه به پذیرش هتل نسبت به رزرو اتاق اقدام نمایند.
آدرس : تهران – میدان امام خمینی – پائین تر از خیابان امیرکبیر – خیابان سعدی جنوبی – بلوک 9 شرقی – هتل الیان
- رزرو تلفنی : متفاضیان محترم برای رزرو اتاق بصورت تلفنی می توانند از طریق شماره تلفنهای 33116742-021 و 33995726- 021 با رزرواسیون هتل تماس بگیرند .
- رزرو از طریق نمابر ( فکس ) : برای درخواست رزرو اتاق از طریق نمابر ، متقاضیان محترم می توانند درخواست خود را همراه با اطلاعات ذیل به شماره های 33995728-021 و یا 33995726-021 ارسال نمایند .
1- در صورتیکه هزینه اقامت و پذیرایی میهمان بر عهده موسسه ، سازمان ، شرکت و ... می باشد الزاما" درخواست رزرو باید بصورت رسمی و ممهور به مهر موسسه یا شرکت باشد .
2- درج نشانی کامل پستی ، شماره تلفن و شماره نمابر در درخواست رزرو ضروری است
3- نام دقیق میهمان یا میهمانان ، تعداد اتاقهای مورد نیاز به تفکیک یک نفره ، دونفره و یا سوئیت ، تاریخ و ساعت احتمالی ورود میهمانان و تاریخ خروج ایشان در درخواست قید گردد.
- رزرو از طریق پست الکترونیکی : متقاضیان رزرو اتاق از طریق پست الکترونیکی می توانند درخواست های خود را به نشانی info@elyanhotel.com ایمیل نمایند .
خاطر نشان می سازد که اطلاعات مندرج در بخش رزرو از طریق نمابر برای رزرو الکترونیکی هم ضروری می باشد .
قوانین رزرو : درخواست رزرو در صورتی قطعی می باشد که تائیدیه رسمی برای درخواست کننده ارسال گردد تائیدیه از طریق فکس ، ایمیل و یا SMS ارسال می شود .
- برای قطعی شدن رزرو و دریافت تائیدیه می بایست تمامی مبلغ رزرو قبل از ورود مسافر ، شارژ گردد .
- قبل از ورود مسافر به هتل برای انجام اموری مانند دریافت تائیدیه ، کنسل نمودن رزرو ، تمدید رزرو ، تغییر رزرو ، تعویض اتاق و جابجایی فرد می توانید با همکاران ما در بخش رزرواسیون از طریق تلفنهای 33116742-021 و 33995726- 021 تماس حاصل نموده ودرخواست خود را مطرح نمائید .
- لازم به توضیح می باشد هنگام ورود به هتل میهمانی که اتاق به نام ایشان رزرو شده باید شناسنامه و کارت ملی خود را برای دریافت اتاق به مسئول پذیرش تحویل دهد .
- همراه داشتن اوراق شناسایی معتبر در زمان مراجعه ( کارت ملی ، شناسنامه و پاسپورت جهت اتباع خارجی ) به ازای هرنفر الزامی می باشد .
- شرایط استفاده از اتاق مشترک داشتن محرمیت مطابق با شرع مقدس اسلام می باشد و ارائه مدارک لازم جهت اثبات محرمیت در زمان مراجعه به هتل الزامیست .
- زمان تحویل و یا تخلیه اتاق مطابق با قانون هتل می باشد در صورت نیاز به تحویل اتاق زودتر از زمان مورد نظر و یا تخلیه دیرتر از زمان اعلام شده حتما" هماهنگی قبلی انجام پذیرد .
- چنانچه ورود میهمان بین ساعت 12 نیمه شب تا 6 صبح باشد مبلغ اتاق از شب قبل محاسبه میگردد .
- میهمان می بایست در هنگام ورود به هتل برگ تائید رزرو و اصل فیش یا حواله بانکی را به مسئول پذیرش ارائه دهد .
- شماره و طبقه اتاق هنگام ورود میهمان توسط مسئول پذیرش تعیین می شود و هتل در زمان رزرو تعهدی در مورد شماره اتاق و طبقه نخواهد داشت .
- تخلیه اتاق ساعت 14 می باشد در صورت درخواست میهمان جهت افزایش زمان تا ساعت 15 معادل 50 % و پس از آن هزینه کامل اقامت یک شب دریافت می گردد .
- رزرو پس از پرداخت کامل قطعی خواهد بود ، واریزی علی الحساب و یا عدم اعلام به هتل پس از واریز و یا مشکلات سیستم بانکی در پرداخت آنلاین بطوریکه وجه به حساب هتل واریز نگردیده باشد بعنوان رزرو قطعی منظور نخواهد شد .

قوانین ابطال رزرو :


1. تغییر نام با درخواست مکتوب رزرو کننده، بلا مانع خواهد بود و مشمول هزینه نمی گردد.
2. تغییر تاریخ در صورت امکان و خالی بودن اتاق در تاریخ جدید بدون هزینه خواهد بود . در غیر اینصورت ابطال رزرو قبلی و انجام رزرو در تاریخ جدید هر دو تابع مقررات مندرج در بندهای مرتبط همین آئین نامه خواهد بود.
3. در صورتی که پس از واریز مبلغ رزرو و دریافت برگ تائید به هر دلیل رزرو توسط متقاضی کنسل شود، میزان خسارتی که می بایست توسط میهمان پرداخت گردد ( از مبلغ پیش پرداخت کسر گردد ) به شرح زیر محاسبه خواهد شد:
- در محدوده زمانی بین صدور برگ تائید رزرو تا 24 ساعت قبل از ورود میهمان به هتل مبلغ 20 درصد هزینه اقامت یک شب به ازاء هر اتاق و از 24 ساعت تا زمان ورود میهمان کل مبلغ واریز شده کسر خواهد شد .
تبصره – در صورتی که تعداد اتاق رزرو شده بیش از 5 اتاق باشد، رقم خسارت از 20 درصد به 10 درصد کاهش می یابد .
4. چنانچه میهمان در موعد مقرر به هتل مراجعه ننماید مکان ذخیره شده فقط به مدت یک شب خالی نگه داشته شده و حواله ذخیره جا از روز بعد باطل می گردد و خسارت وارده بر اساس هزینه یک شب اقامت به ازاء هر اتاق محاسبه و از مبلغ پیش پرداخت کسر خواهد شد .